Botič  20.10.2001,

jak jej viděl Dóča - prostě jsem to ukradl, předělal a vyvěsil.Letošní závěrečnou a bezesporu vrcholnou akcí i tak velmi vydařené sezony bylo splutí „Fujtajblova království“ od Hostivařské přehrady až do Vltavy pod železničním mostem. Odtud to měl být již jen jednoduchý skok do Bráníka. Pro některé jedince, jak je z fotek vidět, to nakonec nebylo tak jednoduché a jen velmi těžko se vypořádávali s nástrahami divoké řeky Vltavy pod Vyšehradem. A kdo že byli Ti stateční, neohrožení námořníci, co se vydali do nebezpečného boje s vodním živlem, počasím, přátelskými i méně přátelskými bakteriemi, viry, odpadky a kanálovými vodami, více či méně přátelskými živočichy na březích i v řece a v neposlední řadě do boje sami se sebou?


Mirka  -  kapitán, řidič, vůdce smečky, koordinátor záchranných akcí a osobní ošetřovatelka Zipa.
Zip - je typ, ale byl v Kanadě a náraz na tvrdou českou realitu se rozdejchává i chlapákům jeho kalibru těžko.


Pepíček + kamarád - posádka neustále škemrající o desinfikaci se tradičně osvědčila.
Důša - hlídal Zdenču.
Zdenča - hlídala Důšu.
David - férovej kluk, jen v Nuslích toho již na něj bylo trochu mnoho a byl degradován na háčka. Ve Vltavě mu byla opět svěřena důvěra, ale opět se neosvědčil.


Honzík Holoubek - náš tradiční „Jack Rozparovač“ se tentokrát nepostaral o pohřbení některé z lodí a zachránil Davidovi v jeho kritickém okamžiku čelovku.

Dóča - je kóča....
Míša + Muhul - prvně s námi na akci a nevedli si vůbec zle!
Diváci: Mařenka, Karolína....... dost se bavili! Zejména pod Vyšehradem......Ale ani pod železničním mostem to nebylo špatné představení, Davide!